خانه / موفقیت / کتاب / کتاب علم ثروتمند شدن نوشته ی والاس وتلز

کتاب علم ثروتمند شدن نوشته ی والاس وتلز

اگر به دنبال کتابی کم حجم و پر محتوا در لیست کتاب های روانشناسی و موفقیت هستید کتاب علم ثروتمند شدن یکی از بهترین انتخاب ها است.

اگر مستند راز را دیده باشید در ابتدای کتاب خانم راندا برن می گوید که زندگی اش از زمانی متحول شد که یک کتاب قدیمی به دستش رسید.دقیقا در مورد کتاب علم ثروتمند شدن صحبت می کرد.کتاب کتابی که باعث اینجاد طرز فکری عالی در راندا برن شد به طوری که بعد از خواندن آن به موفقیت های بسیاری رسید.

کتاب بسیار قدیمی است و حدودا یک قرن پیش نوشته شده است اما بعد از خواندن آن به شما طرز فکری عالی برای موفقیت و فعالیت در کار داده می شود.

برای مثال در یکی از قسمت های کتاب می گوید:

باید بیشتر از پولی که می گیرید برای مشتری ارزش ایجاد کنید،یعنی اگر از فرد یا سازمانی ۵میلیون تومان گرفتید برای آن ها به اندازه ی ۶ میلیون تومان ارزش ایجاد کنید،فرض کنید کسب و کاری با این یک ویژگی ایجاد کنید،به نظرتان این کسب و کار دچار روکود یا کمبود مشتری مشتری می شود؟

این کتاب در مورد ذهنیت ثروت تأکید به پرهیز از اندیشه رقابت می‌پردازد به‌گونه‌ای که با تکنیک‌های بسیار ساده و بدیهی‌اش این امکان را به عموم مردم می‌دهد که در زندگی‌شان در جستجوی ثروتی بی‌پایان باشند. منابع ثروت تمام‌نشدنی هستند و جریانی از فراوانی جهان هستی را در برگرفته است. در جهان این کتاب پرفروش‌ترین کتاب در حوزه پول و ثروت می‌باشد که ۲ قرن قبل، از مکتبی در کشور هند نشات گرفته است. کلیه آثار والاس وتلز ۴ کتاب تأثیرگذار و پایه‌ای است که در کشور ایران فقط این کتاب ترجمه‌شده است و سه کتاب دیگر در سایت های خارجی قابل دسترسی می باشد.

درباره ی khorsandm

همچنین ببینید

کتاب ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب وکار کوچک در جهان

کتاب «۱۰ اصل موفق‌ترین کسب وکار کوچک در جهان» نوشته مایکل گربر) -۱۹۳۶)، نویسنده و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *