خانه / محصولات / برنامه ریزی مار و پله / برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷ مطابق آزمون کانون

برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷ مطابق آزمون کانون

بلاخره تکميل شد …

برنامه ريزي ۴ ماهه کنکور ۹۷ طبق آزمون هاي کانون فرهنگي آموزش ( قلم چي )

ابتدا بايد موضوع اصلي را يادآوري کنيم

اطمينان

همه ما خوب مي دانيم وب سايت خورسند ام ، جزو معدود وبسايت هاي کنکوري است که توسط مشاورين و دبيران رسمي آموزش و پرورش اداره مي شود. و در بين موسسات داراي مجوز ، جزو برترين آنها از نظر قدمت ، کيفيت و تنديس هاست . ( تنديس برترين دبيران و مشاورين از سمت آموزش و پرورش مشهد مقدس ) . و نيازي به يادآوري نيست که برنامه ۴ ماهه کنکور ، از سال ۱۳۸۸ ( وقتي که خيلي از اين موسسات آموزشي نبودند ) در حال استفاده توسط داوطلبان کنکوري است و الحمد الله نتايج خوبي را کسب کرده اند. پس مطمئن باشيد برنامه اي که در سال ۱۳۹۷ توسط گروه آموزشي خورسند ام طراحي مي شود ، از سطح بسيار بالايي نسبت به تمامي برنامه هايي که تحت عنوان ۴ ماهه توسط دانشجويان مختلف ( به نام دانشجو پزشکي و رتبه برتر ) برخوردار است .

همانطور که قبلا گفتيم ، اگر برنامه هاي ۴ ماهه را اتومبيل فرض کنيم. تمامي ( تکرار ميشود تمامي ) برنامه هاي ۴ ماهه اينترنت و موسسات مختلف پرايد است . و برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷ به سبک مار و پله که فقط توسط وبسايت خورسند ام ارائه مي شود ، بنز S500 مي باشد . ( قطعا شما به اين نتيجه رسيده ايد )

دانلود نمونه برنامه هفته اول آزمون ۲۰ بهمن ماه کانون فرهنگی آموزش قلم چی

و اما برويم سراغ موضوع اصلي کار

خدمات ما شامل چه مواردي مي شود

ارائه برنامه ريزي ۱۸ هفته اي به صورت روزانه و ساعتي : طبق اين برنامه تمامي دروس را ۳ بار مرور کنيد . و توجه کنيد که بخش هاي بي ارزش و سخت حذف شده است . پس اصلا نگران نباشيد


آموزش اجراي برنامه به صورت کاملا حرفه اي
امکان شخصي سازي برنامه توسط مشاورين ما براي شما :
طبق اين قابليت که تنها توسط مشاورين واقعي خودتان امکان پذيراست ، شما ميتوانيد برنامه ريزي مخصوص خودتان داشته باشيد و کاملا بي نياز از هر مشاور و پشتيباني باشيد .

 

شخصي سازي ويژه افرادي است که :

کلاس کنکور مي روند و نميدانند چکار کنند.
شاغل هستند و يا وقت زيادي ندارند

پس از سال ها ميخواهند براي کنکور شروع کنند

توجه کنيد : کساني که نمي خواهند طبق برنامه کانون فرهنگي آموزش ( قلم چي ) پيش بروند ، مي توانند از برنامه ريزي ۴ ماهه کنکور ۹۷ به روش مار و پله ويژه داوطلبين ازاد استفاده کنند براي تهيه روي لينک زير کليک کنيد. متشکرم

خرید برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷ به سبک مار و پله ویژه داوطلبین آزاد

کتاب رمز و راز موفقيت در کنکور سراسري نوشته محمدرضا خورسند علي محمدزاده

اين کتاب براي اولين بار در ايران ، با توجه به روش هاي مدرن بين المللي نوشته شده و به نوعي ساختار نظام مشاوره اي قديمي ايران را شکسته است. به بياني ديگر ، با روش هاي بين المللي سر و کار داريم که اين روش ها هنوز به ايران نرسيده است. و ما براي اولين بار در سال ۱۳۹۴ اين روش ها را براي همه بيان کرديم. که البته خوشبختانه يا متاسفانه افرادي از اين روش ها کپي برداري کردند ( که کاملا واضح است کار خودشان نيست ! ) و متاسفانه به دور از هر نوع انصاف و حقي ، کتابچه هايي تهيه کرده اند که سعي ميکنيم از آن افراد نام نبريم. چرا که يک بار يکي از اين وبسايت ها را معرفي کرديم و شد آنچه نبايد مي شد. روش هاي بتا منفي و پشمکستاني و … که توسط دانشجويان انجام مي شود که به هيچ وجه توانايي مشاوره دادن واقعي و منطقي ندارند و متاسفانه اکثر افرادشان دانشجو دانشگاه آزاد هستند ( نه رتبه برتر )

 

مشاوره و پشتيباني رايگان

بهتر است بجاي شيوه هاي تبليغاتي ، واقعيت را بگوييم. مشاوره حضوري با مشاورين رسمي آموزش و پرورش تيم ما همچون استاد بديعي ، داراي هزينه است. همچنين مشاوره تلفني هم هزينه دارد. البته کاملا واضح است که به هر قيمتي مي ارزد .
به هرحال ، ما براي شما پشتيباني و مشاوره رايگان در نظر گرفتيم که توسط پشتيبان ما در تلگرام انجام مي شود. همچنين ارتباط رايگان با مشاورين رسمي ما از طريق ايميل امکان پذير است . و هر سوالي را رايگان و کامل پاسخ خواهند داد. و هيچ نيازي به مشاوره هاي گران قيمت نداريد .

شخصي سازي برنامه توسط مشاورين ما !

بله. تعجب نکنيد. برعکس همه سايت هاي کنکوري ايران که به شما روش هاي شخصي سازي را ياد ميدهند که عملا بي فايده است ، از آنجا که تيم مشاورين گروه آموزشي خورسند ، داراي مدرک رسمي مشاوره از آموزش و پرورش مشهد هستند و همچنين مدرس آموزش عالي دانشگاه نيز مي باشند ، اين خدمت براي شما انجام مي شود. يعني اگر :

کلاس کنکور مي رويد و وقت نداريد
سرکار مي رويد
تاحالا هيچ مطالعه اي نداشتيد
کتاب هايي داريد و نميدانيد چگونه بخوانيد
بخش هاي بيشتري را مي خواهيد حذف کنيد ولي نميدانيد
درس ميخوانيد ولي نتيجه نمي دهد
ميخواهيد تراز شما افزايش يابد
نمي دانيد چه کتاب هايي را تهيه کنيد
برنامه اي مي خواهيد مختص خودتان با توجه به سطح خودتان در هر درس
و…

مي توانيد درخواست شخصي سازي برنامه را ارسال کنيد. تا برنامه براي شخص خودتان نوشته و طراحي شود و علاوه بر برنامه ، توضيحات اختصاصي خودتان را بدانيد.

موارد مورد نياز براي شخصي سازي :

پس از خريد شخصي سازي ، به khorsandm.ir@gmail.com ايميل بدهيد . و يا به پشتيبان ما در تلگرام با شماره ۰۹۳۸۴۵۷۷۹۴۶موارد زير را ارسال کنيد

  نام و نام خانوادگي و نام شهر و سال تولد
کارنامه کتبي ديپلم و پيش دانشگاهي
کارنامه آخرين کنکور سراسري شرکت کرده ( فارغ التحصيلان )
۳ کارنامه آخر آزمون هاي آزمايشي
ساعات خواب ، غذا ، سرکار ، کلاس ، مدرسه و مطالعه
ليست کتاب ها و منابع کنکور
سطحي که فکر ميکنيد در هر درس داريد
رشته مورد علاقه

و اما

هزينه برنامه چقدر است :

خب همانطور که ميدانيد سايت هاي کنکوري برنامه هايشان را با هزينه اي بسيار بسيار گران عرضه مي کنند. و با توجه به اينکه برنامه مار و پله برعکس تمامي سايت ها ، توسط مشاورين رسمي آموزش و پرورش تهيه شده است و قدرتمند ترين و قطعي ترين راه براي موفقيت در کنکور است ، و با توجه به اينکه علاوه بر برنامه شما از کتاب رمز و راز موفقيت در کنکور و مشاوره خصوصي رايگان هم بهره مي بريد قطعا منتظر هزينه گران هستيد .
اما اگر روزي ۵۰۰ تومان کنار بگذاريد مي توانيد اين برنامه را تهيه کنيد . ۱۲۶ روز برنامه ريزي و مشاوره و کتاب و تضمين موفقيت فقط ۶۳ هزار تومان است .
و شخصي سازي برنامه هم فقط ۳۰ هزار تومان قيمت دارد. که بسيار به صرفه است. و دليل اين ارزاني کاملا واضح است. مقابله با سايت هاي فريبکار و پوچ کنکور
البته هزينه پکيج پستي جداست. همين قيمت به علاوه هزينه چاپ و پست مي شود. که در پکيج پستي DVD شامل جزوات رايگان هم براي شما ارسال مي شود.

 براي تهيه مي توانيد به روش آنلاين در پايين استفاده کنيد :

خرید

و يا از روش پرداخت کارت به کارت يا بانکي استفاده کنيد :
شماره حساب : ۱۰۰۵٫۸۰۰۰٫۱۱۵۳۳۳۲۵٫۱

شماره کارت : ۵۰۲۲۲۹۱۰۲۹۷۹۸۰۷۹

بانک پاسارگاد

به نام محمدرضا خورسند علی محمدزاده

درباره ی khorsandm

همچنین ببینید

طرح های ۶۰ روزه کنکور ۹۷ از فروردین تا کنکور

با سلام شما میتوانید از طرح های ۴ گانه ما استفاده کنید طرح اول : …

4 دیدگاه

  1. این برنامه شاهکار است. حتما تهیه کنید

  2. سلام این برنامه خیلی خوبه. فقط کاش جزوه هم همراهش ارسال میکردین

  3. سلام
    بزرگواران اگه امکان داره در برنامه شخصی سازی سریع تر جواب بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *