خانه / محصولات / برنامه ریزی مار و پله / مشاوره کنکور | مشاوره تلفنی

مشاوره کنکور | مشاوره تلفنی

خدمات مشاوره ای به چه صورت است؟

مشاوره ما بر مبناى آزمون کنکور سراسری و قبولى شما در یک رشته تاپ و در  یک دانشگاه  خوب است . این مشاوره توسط مشاورین رسمی آموزش و پرورش انجام می شود.

✅ برنامه ریزی از لحظه ثبت نام تا روز کنکور سراسری است و در این مدت تمام تلاش ما قبولی شما در رشته مورد علاقه تان است و مواردی مانند :
✔️چه درس هایی را بخوانم؟
✔️چند دور باید مطالعه کنم؟
✔️چه تستهایى ارزش حل کردن دارند؟
✔️چه مباحثى مهم تر هستند ؟
✔️چه DVD هایى باید ببینید؟
✔️ بهترین منابع برای حال حاضر چیست؟
✔️ و …

شاید اصلی ترین کار ، ایجاد ارتباط بین مشاور و دانش آموز باشد. مشاور باید بتواند هر نوع سوال را پاسخ دهد تا هیچ دغدغه ای در ذهن دانش آموز نماند
برنامه ریزی به صورت روزانه است. یعنی از صبح تا شب برنامه مشخص دارید.

✓ هر زمان به مشاوره نیاز داشتید می توانید هماهنگ کنید و تماس بگیرید.

✓ هرشب  از طریق تلگرام پیگیرى میشوید.

برنامه هر فرد کاملا اختصاصى و شخصى خواهد بود.

سفارش دهید

خرید

 

اما سوال شاید خیلی از شما عزیزان این باشد که به گروه آموزشی خورسند اعتماد کنم یا به سایت هایی مانند پشمکستان و…

متاسفانه باید خدمت شما عرض کنم تنها گروه آموزشی مشاوره اینترنتی در ایران که دارای مدرک رسمی مشاوره از آموزش و پرورش می باشد ، گروه آموزشی خورسند است و تمامی سایت ها از دانشجویانی ساخته شده است که فکر پول درآوردن از اینترنت هستند.

نمونه بارز آن مدیر سایت پشمکستان است که در پکیج اینستاگرامش کاملا این موضوع را آشکار کرده است. تصور کنید این آقا مثلا دانشجو پزشکی است ( فکر کنم ۴ سالی است که می گوید دانشجو است ) و می گویند دبیر هم هست ، و در پیج اینستاگرامش هم خودش را مربی کسب درآمد معرفی کرده است و برنامه ۴ ماهه و مشاوره کنکور هم ارائه می دهد. پس با این همه مشغله چه موقع می تواند امتحانات پزشکی را شرکت کند ؟

پاسخ کاملا واضح است

تمامی سایت های کنکوری نظیر پشمکستان ، کنکور تو ، افسار ، بتا منفی و… دانشجویانی هستند که فکر کسب درآمد از راه اینترنت هستند نه موفقیت دانش آموزان

مگر فکر میکنید قیمت مشاوره تلفنی چقدر است ؟ حضوری با مشاور آموزش و پرورش در مدرسه ، هزینه ماهیانه اش طبق بخشنامه آموزش و پرورش جلسه ای ۴۰ هزار تا ۶۰ هزار تومان است. ۴ بار در هفته می شود ماهیانه بین ۱۶۰ هزار تومان تا ۲۴۰ هزار تومان بابت مشاوره حضوری با مشاور آموزش و پرورش ( نه دانشجو بی سواد )

حال مشاوره تلفنی هزینه هر جلسه اش بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان است. ۴ بار در هفته یعنی بین ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان ( باز هم با مشاور رسمی اموزش و پرورش نه تیم دکتر کامیونی بیسواد ! )

حال این سایت ها ، هزینه های کسب درآمد از اینترنت را گفته اند مثلا همین پشمکستان هزینه ماهیانه ۱۴۰ هزار تومان دارد ! آن هم با افرادی که هدف اصلی شان کسب درآمد است . و تیم مشاوره خورسند که مشاورین رسمی آموزش و پرورش هستند ، ماهیانه ۸۰ هزار تومان. و باز هم افرادی هستند که به ما گیر میدهند.

خلاصه اینکه مراقب باشید .

توجه : تمامی اسامی نام برده شده در این متن کاملا عمدی بوده است و کاملا مربوط به همان شخص یا سایت است و فقط برای حفظ حرمت ، کمی تغییر کرده است.

درباره ی khorsandm

همچنین ببینید

دانلود برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷ + نمونه رایگان

خرید و توضیحات در بیشتر بخوانید… :::رشته ریاضی افزوده شد::: جدید ترین سبک برنامه ریزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *