سامانه پیامکی 50002206981

 

 

چگونه میتوانم کارم را شروع کنم ؟

پس از ثبت نام و ارسال و تائید مدارک ، پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما نیاز به خرید سخت افزار خاصی ندارید و تمام اعمال توسط شرکت انجام می شود.

کار شرکت شما چیست ؟

ما سرویس توسعه یافته کریپتوکرورینگ را در اختیار عموم مردم قرار می دهیم.

کار شما چگونه است ؟

شرکت ما به طور مداوم با بهره گیری از سخت افزارهای پیشرفته اعمال کریپتو را انجام میدهد. واز قدرت چندین مرکز داده بزرگ در سراسر جهان برای به حداقل رساندن هزینه های برق استفاده می کند. هزینه برق در کشور ایران در مقایسه با میزان جهانی ، بسیار کمتر می باشد و سوداوری بیشتری هم برای ما هم برای سرمایه گذاران دارد. . سود اهدایی ما به صورت روزانه و به شکل بیت کوین اهدا می شود. . Cryptocurrency (یا ارز رمزنگاری) یک دارایی دیجیتال است که برای کار بهعنوان وسیلهی مبادله با استفاده از رمزنگاری برای تأمین تراکنشها و کنترل ایجاد واحدهای اضافی ارز طراحی شده است. به عنوان زیر مجموعه ای از ارزهای دیجیتال طبقه بندی می شوند

چگونه من با کریپتوکورن درآمد کسب کنم؟

شما قراردادهای Cryptocurren را خریداری می کنید و از طرف شما استخراج می شود. شما به صورت روزانه بر اساس مبلغ قرارداد خود دریافت خواهید کرد.

چه چیزی بر میزان درامد من تاثیر می گذارد؟

میزان سود پرداختی شما بستگی به قیمت بازار بیت کوین دارد، زیرا شما می توانید پرداخت های ثابت را به شکل بیت کوین ، دلار یا تومان دریافت کنید.

چگونه می توانم پول خود را برداشت کنم؟

شما میتوانید هر زمان نیاز به پول داشتید برداشت وجه را انجام دهید. برای این منظور باید به قسمت درخواست واریز وجه مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

حداقل میزان برداشت وجه چقدر است ؟

حداقل میزان برداشت وجه 50 دلار است که بنا به درخواست شما معادل بیت کوین آن و یا معادل تومان آن به حساب شما پرداخت خواهد شد.