بیانیه شرکت ذوالفقار تجارت نسل جوان در پی شهادت سردار سلیمانی

بیانیه شرکت ذوالفقار تجارت نسل جوان در پی شهادت سردار سلیمانی

شرکت ذوالفقار تجارت نسل جوان در طی بیانه ای اظهارات خود را نسبت به شهادت حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد که به شرح زیر منتشر شده است .

 

در پی شهادت ذوالفقار سپاه اسلام سپهبد قاسم سلیمانی مهندس محمدرضا خورسند در صدور بیانیه ای صریحا اعلام کرد : پیمان میبندم در جهاد فی سبیل الله غفلت نخواهم کرد و بیرق سیاه ظلم ستیزی را در دست خواهم گرفت و لحظه ای از خدمت به خدا و خلق او غافل نخواهم شد . ان شاء الله 
بیانیه شرکت ذوالفقار تجارت نسل جوان به شرح زیر است :
بسم رب الشهداء و الصدیقین :
الله أکبر. الجهاد فی سبیل الله هو أفضل الأعمال ، والعمل فی الإیمان. ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ و عجل فرجهم وإلى قاده السلک الإسلامی والشهداء والصالحین. أولئک الذین کانوا مع الرسول والأئمه و المومنین و المونات أولئک الذین عملوا لله مع الله وأولئک الذین یریدون العمل لله
شهادت پرافتخار مرد اسلام ، تربیت شده مکتب اسلام و انسانیت ، ذوالفقار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی به دست ستمکاران و سفیانیان یقینا بی پاسخ نخواهند ماند و استکبار جهانی با این اقدام بی شرمانه در کل جهان تحولی بزرگ را رقم زد که اتحاد و وحدتی آسمانی میان انسان هایی که به دنبال آزادی و آزادگی خود و سایرین هستند را برقرار کرد و طبیعی است اگر آنهایی که تنها به سعادت و خوشگذرانی خود و نزدیکانشان پایبند هستند و چشم و گوش هایشان بر حق بسته شده است ، سعی در تخریب پاکی و روابط پاک خواهند داشت . اما هیچگاه خون بی گناهان و مظلومان پایمال نخواهد شد چرا که جهان بر پایه حق و عدالت آفریده شده است و این وعده خداست که مستضعفان و صالحان وارثان زمین هستند.
به همین جهت و در قبال حقی که سردار سلیمانی بر گردن ما و اسلام دارد ، شرکت ذوالفقار تجارت نسل جوان که به لطف و کرم الهی اندیشه خدمت رسانی فی سبیل الله را در سر دارد به تمامی مردمان غیور و حقیقت جو اعلام می کند تا در جهت ایجاد جامعه جهانی سبز آماده کمک رسانی و در اختیار قراردادن افکار و ایده های ویژه خود است . تمامی فعالیت ها با پیروی از قوانین جامعه جهانی پیشروی خواهد کرد .

 


جهت دریافت فایل بیانیه کلیک کنید

یک دیدگاه برای بیانیه شرکت ذوالفقار تجارت نسل جوان در پی شهادت سردار سلیمانی

  1. […] الله الرخمن الرحیم به پیروی از بیانیه شماره 13981014001 پیرامون موضوع شهادت ذوالفقار سپاه اسلام سردار حاج […]

  2. دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *